HANKO SUSHI - HELSINKI

Citycenter

+358401386223
citycenter@hankosushi.fi
Kaivokatu 8, Citycenter, 00100 Helsinki

Open hours:

Mon-Fri 11-21
Sat 12-18
Sun 12-17

KESÄ 2019 – POIKKEUSAUKIOLOAJAT>>

Forum

+358 40 654 8282
forum@hankosushi.fi
Mannerheimintie 20, 00100 Helsinki
Ravintolamme löytyy Forumin 3. kerroksesta

Open hours:
Mon-Fri 11-21
Sat 11-19
Sun 12-18

KESÄ 2019 – POIKKEUSAUKIOLOAJAT>>

Kluuvi

+358 40 180 44 11
kluuvi@hankosushi.fi
Aleksanterinkatu 9, 00100 Helsinki

Open hours:

Mon-Fri 11-20
Sat 12-18

KESÄ 2019 – POIKKEUSAUKIOLOAJAT>>


Stockmann F8

+358 50 324 31 35
stockmann@hankosushi.fi
Aleksanterinkatu 52, 8.kerros, 00100 Helsinki

Open hours:

Mon-Fri 11-21 (The kitchen closes at 20.00)
Sat 11-19 (The kitchen closes at 18.00)
Sun 11-18 (The kitchen closes at 17.00)

KESÄ 2019 – POIKKEUSAUKIOLOAJAT>>

Hanko Sushi Bar @ Stockmann

+358 50 337 9091
Aleksanterinkatu 52, katutaso
(lähin sisäänkäynti Keskuskadun puolelta)

Open hours:

Mon-Fri 9-21
Sat 9-19
Sun 11-18

KESÄ 2019 – POIKKEUSAUKIOLOAJAT>>

Unioninkatu

+358 40 180 25 25
unioninkatu@hankosushi.fi

Unioninkatu 20, 00130 Helsinki

Open hours:

Mon-Fri 11-15

KESÄ 2019 – POIKKEUSAUKIOLOAJAT>>

Herttoniemi

+358 40 483 4747
herttoniemi@hankosushi.fi
Hitsaajankatu 12, 00810 Helsinki

Open hours:

Mon-Fri 11-20
Sat 12-20

KESÄ 2019 – POIKKEUSAUKIOLOAJAT>>

Itäkeskus – Itis

+358 40176 95 95
itakeskus@hankosushi.fi
Itäkatu 1-7, 00930 Helsinki

Open hours:

Mon-Fri 11-21
Sat 11-19
Sun 12-18

KESÄ 2019 – POIKKEUSAUKIOLOAJAT>>

Kalasatama – REDI

+358504286070
redi@hankosushi.fi
Katutaso
Hermannin rantatie 5, 00580 Helsinki

Open hours:

Mon-Fri 11-21
Sat 11-18
Sun 12-18

KESÄ 2019 – POIKKEUSAUKIOLOAJAT>>

Kannelmäki – Kaari

+358 050 316 0818
kannelmaki@hankosushi.fi
Kantelettarentie 1, 00420 Helsinki

Open hours:

Mon-Fri 11-21
Sat 11-19
Sun 11-18

KESÄ 2019 – POIKKEUSAUKIOLOAJAT>>

Lauttasaari – Lauttis

+358 50 522 8208
lauttasaari@hankosushi.fi
Lauttasaarentie 28, 00200 Helsinki

Open hours:

Mon-Fri 11-21
Sat 12-20
Sun 12-18

KESÄ 2019 – POIKKEUSAUKIOLOAJAT>>

Ruoholahti

Thank you to our customers in Ruoholahti! Our restaurant is closed; the nearest Hanko Sushi is ready to serve you in Lauttasaari.

Vallila

+358 50 467 4767
Teollisuuskatu 3, 00510 Helsinki

Open hours:

Mon-Thu 10:30-15:00
Fri 10.30-19:00

(Sat-Sun closed)

See our menu >>

KESÄ 2019 – POIKKEUSAUKIOLOAJAT>>