HANKO SUSHI - HELSINKI

Keskusta – Kauppakeskus Citycenter

+358401386223
citycenter@hankosushi.fi
Kaivokatu 8, Citycenter, 00100 Helsinki

Aukioloajat:

Ma-Pe 11-21
La 12-18
Su 12-17

Keskusta – Kauppakeskus Forum

+358 40 654 8282
forum@hankosushi.fi
Mannerheimintie 20, 00100 Helsinki
Ravintolamme löytyy Forumin 3. kerroksesta

Aukioloajat:

Ma-Pe 11-21
La 11-19
Su 12-18

Keskusta – Kauppakeskus Kluuvi

+358 40 180 44 11
kluuvi@hankosushi.fi
Aleksanterinkatu 9, 00100 Helsinki

Aukioloajat:

Ma-Pe 11-20
La 12-18


Keskusta – Stockmann F8

+358 50 324 31 35
stockmann@hankosushi.fi
Aleksanterinkatu 52, 8.kerros, 00100 Helsinki

Aukioloajat:

Ma-Pe 11-21 (keittiö sulkeutuu kello 20.00)
La 11-19 (keittiö sulkeutuu 18.00)
Su 11-18 (keittiö sulkeutuu 17.00)

Hanko Sushi Bar @ Stockmann

+358 50 337 9091
Aleksanterinkatu 52, katutaso
(lähin sisäänkäynti Keskuskadun puolelta)

Aukioloajat:

Ma-Pe 9-21
La 9-19
Su 11-18

Keskusta – Unioninkatu Unioninkatu

+358 40 180 25 25
unioninkatu@hankosushi.fi

Unioninkatu 20, 00130 Helsinki

Aukioloajat:

Ma-pe 11-15

Herttoniemi

+358 40 483 4747
herttoniemi@hankosushi.fi
Hitsaajankatu 12, 00810 Helsinki

Aukioloajat:

Ma-Pe 11-20
La 12-20

Itäkeskus – Kauppakeskus Itis

+358 40176 95 95
itakeskus@hankosushi.fi
Itäkatu 1-7, 00930 Helsinki

Aukioloajat:

Ma-pe 11-21
La 11-19
Su 12-18

KESÄ 2019 – POIKKEUSAUKIOLOAJAT>>

Kalasatama – Kauppakeskus REDI

+358504286070
redi@hankosushi.fi
Katutaso
Hermannin rantatie 5, 00580 Helsinki

Aukioloajat:

Ma-Pe 11-21
La 11-18
Su 12-18

Kannelmäki – Kauppakeskus Kaari

+358 050 316 0818
kannelmaki@hankosushi.fi
Kantelettarentie 1, 00420 Helsinki

Aukioloajat:

Ma-Pe 11-21
La 11-19
Su 11-18

Lauttasaari – Kauppakeskus Lauttis

+358 50 522 8208
lauttasaari@hankosushi.fi
Lauttasaarentie 28, 00200 Helsinki

Aukioloajat:

Ma-pe 11-21
La 12-20
Su 12-18

Ruoholahti

Kiitos asiakkaillemme Ruoholahdessa! Ravintolamme on suljettu, lähin Hanko Sushi palvelee Lauttasaaressa.

Vallila

+358 50 467 4767
Teollisuuskatu 3, 00510 Helsinki

Aukioloajat:

Ma-To 10:30-15:00
Pe 10.30-19:00

(la-su kiinni)