Ohita navigaatio

Party Platterit kevään juhliin -20%!

Party Platterit kevään juhliin -20%!

Kotijuhlien tarjoilut kruunaa näyttävät Party Platterit!

Valmistujaisia ja muita ihania kevään juhlia vietetään nyt pienemmin, mutta sitäkin herkullisemmin! Juhlien kunniaksi tilaat Party Platterit juhliisi nyt etuhintaan:

Partyplatter 64 palaa -20%
76,00€ (norm 95,00€)

Tilaathan Platterit ennakkotilauksena torstaihin 28.5 mennessä.

Plattereiden nouto tapahtuu perjantaina 29.5. ja lauantaina 30.5 klo 12-18 välisenä aikana

Teethän tilaukset ravintola.fi -sovelluksella, puhelimitse tai sähköpostilla suoraan ravintolaan. Alta näet kaikkien aukiolevien ravintoloiden yhteystiedot.
(Huom. Iso Omena ei ota sovellus tilauksia)

Party Platter juhliin
Platterit sopivat niin pienelle, kuin isommalle porukalle esimerkiksi alkupalaksi, pääruuaksi tai vaikka naposteltavaksi.
Helsinki
Forum:+358 40 654 8282
forum@hankosushi.fi
Herttoniemi:+358 40 483 4747
herttoniemi@hankosushi.fi
Kannelmäki:+358 50 316 0818
kannelmaki@hankosushi.fi
Itis:+358 40176 95 95
itakeskus@hankosushi.fi
Lauttasaari:+358 50 522 8208
lauttasaari@hankosushi.fi
Tripla:+358503290336 
hankosushi.tripla@hankosushi.fi
Espoo
Iso Omena:+358 40 179 2262
espoo@hankosushi.fi
Sello:+358503585604
sello@hankosushi.fi
Tampere
Stockmann:+358 50 514 6238
ratina@hankosushi.fi
Turku:+358 40 1578 181
turku@hankosushi.fi
Jyväskylä:+358 50 4674 225
jyvaskyla@hankosushi.fi
Oulu:+358 50 5700 387
oulu@hankosushi.fi