Ohita navigaatio

Party Platterit vapuksi - ennakkotilaa Ravintola-fi -sovelluksella!

Party Platterit vapuksi – ennakkotilaa Ravintola-fi -sovelluksella!

Hanko Sushin näyttävät ja takuuvarmasti herkulliset Party Platterit kruunaavat vapputarjoilut! Nauti alkupalaksi, pääruuaksi tai vaikkapa naposteltavaksi.

Party Platterit -30% alennuksella!

Valitse koko henkilömäärän mukaan:
64 palaa (5-6 hlö) | 96 palaa (7-9 hlö) | 120 palaa (10-12 hlö)
California lohi Platter 60 palaa (5-6 hlö)

PARTY PLATTERIT -30%
64 palaa | 66,50 €
(norm. 95 €)
96 palaa | 98 €
(norm. 140 €)
120 palaa | 122,50 €
(norm. 175 €)
California lohi Platter 60 palaa | 80,50 €
(norm. 115 €)

Vapun Party Platter -tarjous koskee Ravintola.fi -sovelluksella, puhelimitse tai sähköpostilla tehtyjä ennakkotilauksia. Osta ennakkoon ja nouda ravintolasta 30.4. tai 1.5.
Teethän tilauksen 28.4. mennessä.

Ennakkotilauksen noutopisteet:

Helsinki

Keskusta – Kauppakeskus Forum
Mannerheimintie 20, 3 krs
forum@hankosushi.fi
+358406548282
NOUTO: 30.4. klo 16-18 tai 1.5. klo 14-16

Lauttasaari – Kauppakeskus Lauttis
Lauttasaarentie 28
lauttasaari@hankosushi.fi
+358505228208
NOUTO: 30.4. klo 16-18 tai 1.5. klo 14-16

Herttoniemi
Hitsaajankatu 12
herttoniemi@hankosushi.fi
+358404834747
NOUTO: 30.4. klo 16-18 tai 1.5. klo 14-16

Kannelmäki
Kantelettarentie 1
kannelmaki@hankosushi.fi
+358503160818
NOUTO: 30.4. klo 16-18

Espoo

Matinkylä – Kauppakeskus Iso Omena
Piispansilta 11
espoo@hankosushi.fi
+358401792262
NOUTO: 30.4. klo 16-18 tai 1.5. klo 14-16

Leppävaara – Kauppakeskus Sello
Leppävaarankatu 3-9
sello@hankosushi.fi
+358503585604
NOUTO: 30.4. klo 16-18


Oulu

Kauppakeskus Valkea
Kauppurienkatu 15, 3 krs
Oulu@hankosushi.fi
+358505700387
NOUTO: 30.4. klo 16-18 tai 1.5. klo 14-16

Tampere

Stockman
Vuolteenkatu 1
hankosushi.stockmanntre@hankosushi.fi
+358504410766
NOUTO: 30.4. klo 16-18

Turku

Hansakortteli
Eerikinkatu 17
turku@hankosushi.fi
+358401578181
NOUTO: 30.4. klo 16-18 tai 1.5. klo 14-16

Jyväskylä

Kauppakeskus Forum
Kauppakatu 20, 3 krs
Jyvaskyla@hankosushi.fi
+358504674225
NOUTO: 30.4. klo 16-18 tai 1.5. klo 14-16